SERVİSLERİMİZ >> Dahili Tıp Bilimleri >> ACİL TIP

ACİL TIP

BÖLÜM TANITIMI

Acil servisimizde 7 gün 24 saat bayram ve tatil demeden en az 2 hekim, 2 hemşire, 1 hasta kabul memuru ve 2 personelle hizmet verilmektedir. Acil servis girişine yakın 2 sedyeli tam donanımlı bir resüsitasyon odası, 12sedyeli monitörlü gözlem odası, 5 sedyeli muayene alanı, minör cerrahi girişimlerin yapılabildiği sütür odası, Jinekolojik bakı odası ve psikiatrik hastaların değerlendirildiği muayene odası bulunmaktadır. Resüsitasyon odası durumu kötü, ölümcül hastalar ile travma hastalarının tüm ilk bakı ve tedavilerinin yapılabilmesi için gerekli alet ve malzemeleri içeren bir alandır.

Başvuran hastaların muayeneleri tamamlandıktan sonra tahlil için alınan numuneler laboratuvarapnömotik sistemle ulaştırılmakta ve sonuçlar bilgisayarımızda görülebilmektedir. Ayrıca Bilgisayarlı Tomografi sonuçlarına da bilgisayarımızda bakılabilmektedir.

Travma olmayan 15 yaş altı hastalar Çocuk Acil tarafından değerlendirilmekte, travması olan hastalar ise Yetişkin Acil Tıp tarafından değerlendirilmektedir. 
İLETİŞİM
  • 211 27 03-211 27 17

ÇALIŞMA SAATLERİ
24 SAAT

PERSONEL GİRİŞİ

PERSONEL HABERLERİ

Kızamık Bilim Danışma Kurulu Kararları 08.01.2013PERSONEL İSTEK/ÖNERİ/ŞİKAYET FORMU

İstek ve Dilekleriniz
Ad : Soyad:
Telefon : E-Posta:
Konu :
Açıklama :
 
  Üstte gördüğünüz rakamları yazınız :
  Gönder
Günün Menüsü