SERVİSLERİMİZ >> Dahili Tıp Bilimleri >> AİLE HEKİMLİĞİ

AİLE HEKİMLİĞİ

BÖLÜM TANITIMI

Aile hekimliği Anabilim Dalımız, 2000 yılında Yrd. Doç. Dr. Serpil Aydın tarafından kurulmuş olup, Ağustos 2000 tarihinden itibaren aktif faaliyete geçmiştir.Temmuz 2001 tarihinden itibaren de hastanemiz giriş katında Aile hekimliği ve check-up polikliniği ile hizmet vermiştir. Anabilim Dalımızda görev yapan tek öğretim üyesinin, 2004 yılında ayrılması sonrası; 2004-2006 yılları arasında Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nesimi Kişioğlu tarafından Anabilim Dalı faaliyetleri sürdürülmüştür. 10 Şubat 2006 tarihinde Anabilim Dalına Yrd. Doç. Dr. Kurtuluş Öngel’in atanması ile, Aile Hekimliği Anabilim Dalının yeniden yapılanma çalışmaları başlamıştır. Halen Tıp Fakültesi Dekanlık Morfoloji Binasında faaliyet göstermekte olan Anabilim Dalımız, 2010 yılı itibariyle poliklinik hizmetlerini tıp fakültesi yeni hizmet binasında yer alan 5 numaralı koridorda vermektedir.

 

VERİLEN HİZMETLER

 

Bölümümüzde Aile Hekimliği poliklinik hizmeti verilmekte olup; üniversite personelimizde dahil olmak üzere halkımızın tamamını kapsayacak şekilde bütün yaş gruplarına, cinsiyet ayrımı olmaksızın her konuda sağlık hizmeti ve danışmanlığı verilmektedir. Ayrıca organ nakli ile ilgili başvuru işleri ve check-up hizmetleri de bölümümüzce gerçekleştirilmektedir.

 

Anabilim dalımızın, SDÜ Tıp Fakültesi yeni hizmet binasında 5 numaralı koridorda yer alan 1 adet Aile Hekimliği Polikliniği yer almaktadır.

 

 
İLETİŞİM
  • 211 91 92

ÇALIŞMA SAATLERİ
08.00-17.00

DOKTORLARIMIZ
PERSONEL GİRİŞİ

PERSONEL HABERLERİ

Kızamık Bilim Danışma Kurulu Kararları 08.01.2013PERSONEL İSTEK/ÖNERİ/ŞİKAYET FORMU

İstek ve Dilekleriniz
Ad : Soyad:
Telefon : E-Posta:
Konu :
Açıklama :
 
  Üstte gördüğünüz rakamları yazınız :
  Gönder
Günün Menüsü