Süleyman Demirel Üniversitesi

SDÜ Hastanesinden Şehir Hastanesi Yöneticisi Saçkan’a Ziyaret

 
 
Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Alim Koşar, Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Rasih Yazkan, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Yıldırım, Başhekim Yardımcıları Prof.Dr. Tolga Atay, Doç.Dr. Taylan Oksay, Hastane Müdürü Fahri Eryılmaz, Hastane Müdür Yardımcıları Erdoğan Taşçıoğlu, Fidan Karahan ve Özgür Demir, Isparta Şehir Hastanesi’ne yönetici olarak atanan Opr.Dr.Kadir Gökhan Saçkan’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette hastane idaresinden Başhekim Yardımcıları Radyoloji Uzmanı Dr. Elif Adanır, Opr.Dr. Veli Can Yarar, Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet Topal ve İdari ve Mali Hizmetler Müdür Vekili Kazım Kahraman da bulundu. 
SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Alim Koşar, sağlık sektörünün zor bir sektör olduğunu ifade ederek, “Ortak amaç insan sağlığı ise tüm sağlık kuruluşlarının birbirine destek olması gerekmekte. Yaklaşımımız bu şekilde olduktan sonra hizmet noktasında çok daha iyi işler ortaya koyabiliriz. Bu anlamda da birbirimize destek olmak zorundayız” dedi.
Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Yıldırım, tüm sağlık kuruluşlarının bir tek amacı olduğunu hatırlatarak, “Hedefimiz halkımızın sağlığı. Bu hedef doğrultusunda tüm kuruluşlarımız en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Bizler de SDÜ Hastanesi olarak ilimiz ve ülkemizin dört bir köşesinden gelen hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini vermeye çalışıyoruz.” diye konuştu. 
Şehir Hastanesi Yöneticisi Opr.Dr.Kadir Gökhan Saçkan, kurumlar arası işbirliğinin öneminin altını çizerken, “Bizler kamu görevi yapıyoruz ve ortak amacımız halkımızın sağlığı. Bu noktada şehrimizdeki sağlıkla ilgili bütün kurumlar beraber çalıştıkça amacımıza ulaşmış oluruz. Üniversitemizin destekleri bizler için önemli, bu güne kadar verdiğiniz desteklerden ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Süleyman Demirel Üniversitesi ile işbirliğimizi artırmaya yönelik çalışmalarımız artarsa sağlıkta daha güzel hizmetler vereceğimize eminim. Ziyaretiniz bizleri fazlasıyla memnun etti sizlerle bir arada olmak çok güzel. En kısa sürede sizlere iade i ziyarette bulunacağız. ” şeklinde konuştu. 
Her iki hastanenin de işleyişi ile ilgili bilgi alışverişinin ardından ziyaret zona erdi. 
 
 
 
Yayın Tarihi: 26.5.2017
Okunma Sayısı: 162
Yayınlayan: SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Yukarı çık