Süleyman Demirel Üniversitesi

Güvenliğimiz Güvenilir Ellerde

 
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi idaresince gerçekleştirilen programla özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı özel güvenlik görevlilerine plaket töreni düzenlendi.
 Hastanemiz konferans salonunda gerçekleştirilen plaket törenine SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet YILDIRIM, Hastane Başmüdürü Mehmet Uygur, Hastane Müdürü Elif Bayer, Hastane Müdürü Fahri Eryılmaz, Hastane Müdür Yardımcısı Erdoğan Taşçıoğlu, Hastane Müdür Yardımcısı Fidan Karahan,  Hastanemiz Güvenlik Birim Amiri Çetin Toros ve özel güvenlik görevlileri katıldı.
Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Mehmet YILDIRIM, özverili çalışmalarıyla hastaların ve çalışanların güvenliğini sağlayan güvenlik ekibine teşekkür etti. SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi YILDIRIM, programda yaptığı konuşmada şunları dile getirdi “Güvenlik görevlilerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte. Buna örnek olarak hastanemizde yakın bir tarihte yaşanan 3333 pembe kod(çocuk kaçırma) vakasına anında müdahale ederek bebek aileye sağlıklı bir şekilde teslim edildi. Güvenlik görevlilerimiz hastanemizin bütün kapılarını kapattırıp kişinin binadan uzaklaşmasını önlemiştir. Personellerimiz hastanemizde tedavi gören vatandaşımızın üzüntüsünü kısa sürede sevince çevirdi. Çalışma alanlarında yaşanan sıkıntıları anında kontrol altına alan güvenlik görevlilerimize çalışmalarında başarılar dilerim.”
Güvenlik görevlilerinin gerek ulusal kod uygulaması, gerekse bina içi ve dışında dikkatli bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Güvenlikten Sorumlu Hastane Müdür Yardımcısı Erdoğan Taşçıoğlu, görevlerini layıkıyla yerine getiren güvenlik görevlilerine teşekkür etti.
SDÜ Rektörlüğünde görevli güvenlik personelinin kısa bir süre önce hayatını kaybetmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Hastane Müdür Yardımcısı Fidan Karahan, hastane güvenliğinin varlığı, birliği ve çalışmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.
Hastane yönetiminin güvenlik personeline verdikleri destekten dolayı mutlu olduklarını belirten hastanemiz Güvenlik Birim Amiri Çetin Toros, bu tür organizasyonların çalışma motivasyonlarını artırdıklarını ifade etti. Programda katılımcılara hazırlanan slayt gösterisi ile güvenliğin ne kadar zor şartlar altında sağlandığı izletildi.
Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr Mehmet YILDIRIM, güvenlik çalışanları adına Birim Amiri Çetin Toros’a plaket takdim ederken güvenlik görevlilerine de teşekkür belgeleri verildi.
 
Yayın Tarihi: 1.2.2018
Okunma Sayısı: 1204
Yayınlayan: SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Yukarı çık