Süleyman Demirel Üniversitesi

S.D.Ü. Tıp Fakültesi Ortopedi Anabilim Dalı Ameliyatlarına Bir Yenisini Ekledi

Öncesinde omuzu dört defa çıkan Ayhan Güngör (42) isimli hastanın ameliyatı kapalı yöntemle (artroskopik yöntemle) başarıyla gerçekleştirildi. 
S.D.Ü. Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Tolga Atay “Ülkemizde sayılı merkezlerde gerçekleşen ve ilimizde ilk defa olmak üzere tekrarlayan omuz çıkığı sebebiyle kliniğimize başvuran 42 yaşındaki Ayhan Güngör isimli hastamızın, artroskopik olarak yani kapalı yöntemle ameliyatını başarıyla gerçekleştirdik. Bu sayede öncesinde 4 ila 5 gün hastanede yatması gereken hastamızı ameliyattan bir gün sonra taburcu ettik. Ortopedi alanında son gelişmeleri yakından takip edip, gerçekleştirebilen ve Isparta'da birçok ilklere imza atan kliniğimiz, kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir ve edecektir.” dedi.
Geçirdiği operasyon sonrası görüşlerini aldığımız Ayhan Güngör, ameliyatın kapalı yapılmasının kendisine büyük kolaylık sağladığını ifade ederek, “Rahatsızlığım ile ilgili daha önceleri çok problem yaşadım. Omuzumdaki şiddetli ağrılar sonrasında SDÜ Hastanesinde Tolga hocamıza ulaştık. Kendilerinden Allah razı olsun, uzun zamandır çektiğim acılar artık son buldu. Buradan tekrar Prof.Dr. Tolga Atay hocama ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.  
Geçirdiği başarılı ameliyat ile sağlığına kavuşan Güngör, ağrılarından kurtulduğunu ve kolunu rahatlıkla hareket ettirmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. 
 
Yayın Tarihi: 18.5.2018
Okunma Sayısı: 1845
Yayınlayan: SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Yukarı çık